Şu anda satışa sunulan Renault Trafic Van şu anda 25.200 £ ‘dan

Renault’un yenilenen Traic panel minibüsü, İngiltere’de satın alınabilir ve fiyatlar 25.200 £’ dan başlayan Fiyatlar KDV hariç. İlk teslimatların bu Aralık ayında gelmesi bekleniyor ve Ford Transit özel yapımı ve Volkswagen Transporter gibi yeni modelleri hedefleyen yeni model.
Güncellenmiş Tracic için stil ayarları, bazı yeni LED farlar, güncellenmiş bir radyatör ızgarası ve Renault’un şimdi ticari marka C şeklinde gündüz koşu ışıklarıyla sınırlıdır ve bu da minibüsün stilini şirketin binek otomobilleriyle adım atar.

En İyi 10 Orta Panel Van 2022

Renault, Traic’in iç kısmına daha cesur bir makyaj yaptı, gösterge tablosuna yeni gümüş döşeme, yeniden tasarlanmış bir gösterge paneli, daha geniş kol döşemeleri ve yeni bir dişli kolu olan kapı panellerini değiştirdi. Ayrıca Yük Koyu için bazı yeni LED aydınlatma var.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Orta koltuğun arka planı minyatür bir masaya katlanır, bir döner stand (konferans süit sandalyelerinde bulunanlar gibi) ve bir dizüstü bilgisayar için yeterli alan ortaya çıkarır. Ayrıca, yolcu koltuğunun altında 54 litrelik bir yavru da dahil olmak üzere çeşitli yerlerde minibüs içi etrafında 84 litre depolama alanı var.
Alıcılar artık üç USB bağlantı noktası, kablosuz akıllı telefon şarj cihazı ve gösterge kümesinde 4.2 inç dijital ekranla desteklenen yeni Clio ve en güncel Zoe’de olduğu gibi aynı sekiz inçlik bilgi-eğlence sistemine sahip olabilirler.
8

Renault Trafic’in daha ucuz versiyonları yeni dokunmatik ekran olmadan gidiyor, ancak her model bir DAB radyo, Bluetooth ve USB akıllı telefon bağlantısı, elektrikli pencereler ve immobilizatörlü bir alarm sistemi ile geleneksel geliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *