Benzersiz ISUZU D-MAX GO2 Off-Roader açıldı

Bu, Isüzu D-Max GO2. Bu, pick-up kamyonunun platformunun esnekliğini göstermek için satın almak için ISUZU UK tarafından görevlendirilen off-road sürüşü için geliştirilen farklı bir yapı projesidir.
IzuSu’nun kapsamlı bir kozmetik ve mekanik yükseltme listesi ile de olsa, kapsamlı bir kozmetik ve mekanik yükseltme listesi ile de olsa, (biçim ve işlev olarak benzer), aralık zirvesine dayanmaktadır. En zorlu off-road seferi.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

Stil revizyonları, bir giriş şnorkel, çatıya monte edilmiş bir LED ışık çubuğu, taze bir çift dama plakası yan basamakları, ağır hizmet vinç ve tıknaz bir boğa çubuğu içerir, bu da arazi sürüşü sırasında gelişmek üzere geliştirilen gelişmiş bir boğa çubuğu . Arkada, yükseltilmiş bir çekme çubuğu ile donatılmış başka bir ağır set tamponu var.
19

Iuzu ayrıca D-Max’in yük yatağını kilitlenebilir bir alüminyum çekmece depolama sistemi ve yeni bir silindir kapağı ile yükseltti. Buna ek olarak, GO2’nin bagaj kapağı, panelin açıldığında pick-up’ın gövdesine çarpmasını önleyen bir çift yaylı menteşe ile donatılmıştır.
D-MAX GO2’nin şasi yükseltmeleri eşit derecede dahildir. Iuzu, daha uzun, ayarlanabilir süspansiyon, yeni bir arka rolle karşıtı çubuk, kilitlenebilir bir arka diferansiyel ve daha büyük tekerlek artikülasyonuna izin veren yeni ön lisans kemikleri taktı. Ayrıca, 33 inçlik General Grabber X3 Çamur Terrain lastiklerine sarılmış bir dizi daha küçük 16 inç alaşım jant var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *