BMW i3 yeni eklenti otomobil ve kamyon hibesine

yanıt olarak azaltılmış BMW .
Maliyetteki değişiklik, i3’ün her iki sürümünü de hibe almaya hak kazanmak için 35.000 £ eşiğinin altına alıyor – Mart ayında yapılan değişikliklerden önce 50.000 £ ‘dır.

2022 satın almak için en iyi elektrikli araçlar

Karar, İngiltere müşterilerinin, yasama değişikliğinin bir parçası olarak 3.000 £ ‘dan 2.500 £’ a düşmesine rağmen, saf elektrikli BMW i3’ü satın almak için yine de bir indirim oranı almasını sağlıyor.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

BMW, i3’ün temel cihaz seviyesinin maliyet revizyonunun bir parçası olarak değişmediğini, yani alıcıların hala 19 inç alaşım jantlar, LED farlar, otopark sensörleri, ısıtmalı ön koltuklar ve 10 inçlik bir bilgi işlem sistemi alacağını belirtiyor. Apple Carplay ve Android Auto.
Giriş seviyesi i3, 44.2kWh pil paketi ve arka aks üzerine monte edilmiş 168bhp elektrik motoru ile güçlendirilir. BMW, sistemin ücretler arasında 190 mil kadar kaplayacağını ve 0-62mph 7.3 saniyelik bir süre sunacağını belirtiyor.
11kW AC Tip 2 şarj cihazına bağlandığında, i3’ün pil paketi, üç saatte ve on iki dakika içinde yüzde 80 ücret geri kazanacaktır. EV de aynı şekilde 50kW DC hızlı şarjı destekler, bu da pili 42 dakikada aynı seviyeye kadar doldurur.
BMW aynı şekilde, range ToPing I3s maliyetini yeniden yapılanmanın bir parçası olarak 39.105 £ ‘dan 34.805 £’ a düşürdü, yani yeni hibe için de uygun.
I3S, giriş seviyesi modeliyle aynı pil paketine sahiptir, ancak daha güçlü bir 181bhp elektrik motoruna sahiptir. Ek homurdanma sayesinde, EV’nin maksimum çeşidi 175 mil düşüyor, ancak 0-62mph süresi 6,9 saniyeye yükseldi.
Giriş seviyesi otomobil gibi, amiral gemisi tasarımının da yeni, daha düşük fiyata rağmen herhangi bir cihaz çıkarılmamıştır. Alıcılar hala 20 inç alaşım jantlar, düşürülmüş spor süspansiyonu, biraz daha geniş bir pist, alevlenen tekerlek kemerleri ve ön tampon için sadık döşeme kakları alıyor.
Hükümetin eklenti otomobilleri ve kamyon hibesinde son değişiklikler hakkındaki en son haberleri buradan okuyun…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *