BMW Tehlike Geri Çağırma: Aralık 2004 ve Temmuz 2011 Etkilenen

arasında geliştirilen tüm İngiltere 3 Serisi BMW, Aralık 2004 ile Temmuz arasında geliştirilen 3 Serisi Salonunun tüm tasarımlarını – hem benzin hem de dizel – hatırlıyor 2011.
Güvenlik geri çağırma, İngiltere’deki 294.000 otomobil ve kamyonu etkiliyor ve aynı zamanda ısıtıcı fanını bağlayan bir kablo demetinin son derece risk oluşturuyor.
• İngiltere’de arabalar ve kamyon hatırlar: Bilmeniz gereken her şey
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

İş, geçen yıl Amerika’daki 670.000 otomobil ve kamyonu, ısıtıcı fanını ve bataryayı bağlayan bir kablo ile bağlantılı bir tehlike korkusu üzerinde hatırladı, ancak daha önce bu hatanın sadece daha sıcak iklimlerde meydana geldiğine inandığı belirtiliyor.
Bu son eylem, bu ayın başlarında önceki bir geri çağırma ile uyumludur, bu da 1 serisi, 3 serisi, Z4 ve X1’in akü ve sigorta kutusunun erken aşınması, arabaları tetikleyebileceği korkuları hatırlatan X1’in hatırlattığı Kamyonlar durduracak.
Isıtıcı fan hatırlamasından etkilenen 3 serilerin yaklaşık 206.000 örneği ilkine dahil edildi, yani BMW 88.000 otomobili daha hatırlıyor.
Bir BMW sözcüsü para Times’a şunları söyledi: “Mevcut geri çağırma, proaktif olarak inceleme ve üfleyici regülatörünün kablo demetini değiştirme şansını alıyoruz. Bunu yaparken, bozulmayı en aza indirirken, etkilenen müşterilere karşı rahatsızlık verirken, güvenlik açısından her önlemi alıyoruz.
“Bu, Aralık 2004 ile Temmuz 2011 arasında üretilen BMW 3 serisi tasarımlarını etkiler. BMW, bu sabah DVSA’yı hatırlama niyetinin yanı sıra hatırlama sürecine hemen başlayacak.”
Bu son BMW hatırlamasına neye inanıyorsunuz? Yorumlarda anlayalım …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *