Citroen C4 ve Electric E-C4, 2022

için güncellemeler alır Citroen, C4 Aile Hatchback’ine 2022 için bir güncelleme verdi ve E-C4 elektrik varyantı için bir avuç tasarım ayar ve ekstra aralık.
Giriş seviyesi duyu ve duyu artı otomobiller, açık gri bir kaplama ile revize edilmiş tekerlekler alırken, çok daha pahalı Shine and Shine Plus modelleri artık karanlıkın yerini alan iki tonlu elmas kesilmiş tasarımla 18 inç ‘aeroblade’ alaşımları ile donatılmıştır. -giden versiyonun dikkatli bir kaplaması.

Menzil Tepesi Citroen C5 Aircross Black Edition SUV dizilerine eklendi

Obsidian siyah dış boya rengi aralıktan çıkarıldı ve yerine Perla Nera Black adlı yeni bir gölge aldı.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

İçeride, C4’ün çarpıcı kabini çoğunlukla değişmedi, 10 inçlik bir bilgi-eğlence dokunmatik ekran kontrol panelinde merkez sahne alıyor. Ama yeni teknoloji olmadan değil.
Güncellemeler arasında, giriş seviyesi duyu modellerine Citroen Smart Pad desteğinin eklenmesi bulunmaktadır. Bu özellik, ön koltuklu yolcuların, torpidox’ın üzerinde entegre bir tutucu kullanarak bir tablet cihazını gösterge tablosuna monte etmelerini sağlar. Tablet kutusuna bir ekran filtresi eklenir, bu da şoförün hareket halinde dikkatini dağıtmasını önler. Yolcu hava yastığı sistem göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir ve bir kaza durumunda montajın tepesine yerleştirilir.
Citroen’in EV Teklifi, E-C4 Electric, aralığı iyileştirmek için bir dizi “teknik geliştirme” ve verimlilik iyileştirmeleri aldı. Aynı 50kWh pili ve resmi 217 mil WLTP aralık rakamını korurken, güncellemeler E-C4 elektriğinin gerçek dünya kullanımında bir şarjla daha da fazla seyahat ettiğini görmelidir.
47

Son değişiklik, gözden geçirilmiş bir trim dizisi şeklinde gelir. Citroen, C4 satışlarının% 70’inin piyasaya sürüldüğü için aralığın zirvesine doğru olduğunu iddia ediyor ve bu nedenle, iki orta rung model hurdaya çıkarıldı – Bluehdi 130 dizel anlamda artı kılıf ve Puretech 155 Petrol Otomatik Parlatıcı Trim. Her iki seçenek de Shine Plus modelleri ile mevcuttur. Güncellenmiş C4 fiyatları 21.310 £ ‘dan başlıyor.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *