‘GM Honda’yı devralmak bir felaket olurdu’

Yaz mevsiminin bu ilk günlerinde dünya çapında motor sporları sahnesindeki önde gelen iş? Birini seçmek zorunda kalsaydım, Honda olurdu. En iyisi şimdi kaba sağlıkta, tatmadığı türden bir başarının tadını çıkarıyor, çünkü Ayrton Senna bir dizi Formula 1 başlığı kazanırken, aynı şekilde boş zamanlarında Honda NSX gibi çığır açan showroom otomobiller ve kamyonlar kurdu. Ne adam Ama.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

Otuz yıl önce rüzgar ve büyük zamanlar geri döndü. Honda destekli bir F1 otomobil ve kamyon efsanevi Monaco Grand Prix’i kazandı; Onu süren Max Verstappen, Lewis Hamilton’un önünde 2021 şoför sıralamasında oturuyor; Red Bull Racing Honda ekibi, Constructers’ın masasında en üst.

F1 Yol Otomobilleri: 2021 Formula 1 takımlarından Performans Otomobilleri ve Kamyonları Test Edildi

Teknik olarak yetenekli, aşırı mütevazı, yaygın olarak esrarengiz Honda’dan daha iyi bir şey elde etmez. En iyisi şimdi başarıları hakkında çatılardan çığlık atmalı. Ancak görmenin yanı sıra, geri dönmesi hakkında hiçbir şey duymuyorum. Neden son derece en azından, “Max’in bir Pazar günü araba kullanması için yeterli iyi … o zaman Pazartesi günleri ve potansiyel Honda müşterilerinin yanı sıra sunacak resimlerde sürmeniz için yeterli” göndermiyorsunuz?
Yol arabaları konusunda, Honda E hariç, ürünler çekici görünmüyor. Firmanın stil yönünün düzeltilmesine ihtiyacı var ve bunu şu anda mevcut olan Julian Thomson’dan daha iyi kimin yapması gerekiyor, Jaguar’da stil yönetmeni olarak duruyor?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *