İngiltere, 2025 yılına kadar 127.000 EV Şarj Cihazı daha kurmalıdır, Emek İşçiliği

Hükümetin, ülke iklim modifikasyon hedeflerini karşılayacaksa 2025 yılına kadar İngiltere genelinde 127.000 kamu elektrikli araç şarj cihazı daha kurması gerekiyor. Şu anda Birleşik Krallık’ta 22.790 halka açık EV şarj cihazı var – 150.000’in yüzde 15’i İklim Değişiklik Komitesi’nin 2025 yılına kadar ihtiyaç duyduğu.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

İşçi kutlaması, bunun EV ücret puanlarına erişenler ile elektrikli otomobillerin faydalarından “kilitlenecek” olanlar arasında bir “Körfez” e yol açtığı konusunda uyardı.

En İyi Elektrikli Arabalar ve Kamyon Şarj Noktası Tedarikçileri 2022

Muhalefet kutlaması, şu anda İngiltere’nin kuzeyinde veya Midlands’de bir EV sürmenin Londra’da veya güneyde olduğundan çok daha zor olduğunu savunuyor, çünkü Londra’daki sürücülerin dört kat daha fazla olması muhtemel bir “ciddi eşitsizlik”. Yorkshire’dakinden birini keşfetmek için.
İşçi Partisi, hükümetin 2035 yılına kadar tüm yeni otomobillerin ve kamyonların herhangi bir tür benzin veya dizel motorla satışını yasaklama planını desteklediğini belirtiyor, ancak son zamanlarda eklenti otomobil ve kamyon hibesinde yapılan kesintilerin yanı sıra bölgesel eşitsizliğe uyuyor. Kamu şarj cihazları, bazı hane halklarına elektrikli otomobillerden ve kamyon sahipliğinden mal olacak ve “iki katmanlı İngiltere” üretecekler.
Kutlama, eğer iktidar kazanacak olsaydı, ulusal bir hurdaya düzenlemeye ek olarak, düşük ila orta gelirli olanlara yeni ve kullanılan elektrikli araçlar için uzun süreli faizsiz krediler sunacağını belirtiyor. Kamu şarj cihazlarının kurulumu, İngiltere’nin kuzeyinde ve Midlands’ın hızlandırılmış bir sunumu gerektiren bir “Ulusal Tesis Projesi” olarak ele alınmalıdır.
Aynı şekilde, bir İşçi Hükümeti’nin ülkenin otomotiv sektörü için endüstriyel bir stratejinin bir parçası olarak İngiltere’de 2025 yılına kadar İngiltere’de üç yeni ekstra gigafactories’in geliştirilmesini kısmen finanse edeceği ilan edildi.
AA başkanı Edmund King şunları söyledi: “Elektrikli araç devrimini hızlandırmak için, ilk ne geldiğine dair uzun süredir tartışma var – otomobiller ve kamyonlar veya şarj noktaları? Gerçek şu ki, her ikisi de aynı anda gerçekleşmesini zorunlu kılıyoruz, sadık cadde dışı otoparka erişimi olmayan ev sahiplerinin yüzde 30 ila 40’ına odaklanıyoruz.

“Araçları daha uygun maliyetli hale getirmenin yanı sıra, kamu suçlamalarının sayısını artırmanın yanı sıra, şarj masrafının rekabetçi kalmasını sağlamamız gerekiyor. Sürücüler, teşviklerle elektrikli arabalara ve kamyonlara geçecek ve şarj maliyetlerinin benzin veya dizel ile doldurmaktan daha ucuz kalması şartıyla. ”
Şu anda satışa sunulan en iyi elektrikli otomobil ve kamyonları listelememiz için buraya tıklayın …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *