İngiltere Elektrikli Arabalar ve Kamyon Şarj Noktaları

ile uğraşan İngiltere, elektrikli araçlara ve kamyon talebine ayak uydurmak istiyorsa, 2020 yılına kadar elektrikli araç şarj noktalarında altı kat artışa ihtiyaç duyduğunda, yeni bir araştırma çalışması buldu .
Veri Business EMU Analytics tarafından getirilen rapor, İngiltere genelinde elektrik şarj noktalarının miktarında önemli bir eksiklik olduğunu keşfetti.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

• En iyi elektrikli otomobiller ve kamyonlar 2018
Şu anda Birleşik Krallık’ta sadece 16.500 şarj noktası varken, 83.500 şarj noktasının daha fazla, EV’ler aşamalı olarak popüler olduğu için talebe ayak uydurmak için 2020 yılına kadar geliştirilmesi gerekecek.
Raporda, Mayıs 2018 itibariyle 150.000 kayıtlı olan 2020 yılına kadar yolda bir milyondan fazla elektrikli araç olacağını öngörüyor. Ancak, düşük miktarda şarj noktası nedeniyle, şu anda EV’lerde dokuz fiş var. İngiltere.
EMU Analytics’e göre, saf bir elektrikli aracın pil çeşidi normalde 100 ila 200 mil arasındadır (gerçek dünya figürlerinin daha düşük olmasına rağmen), yani sürücüler pil çeşidi artmadan çok sayıda şarj cihazına ihtiyaç duyacaktır.
Rapor aynı şekilde, şarj için en iyi ve en kötü alanları vurguladı, Newcastle şarj cihazı başına 1.45 otomobil ve kamyonla en iyi EV şarj cihazı oranlarından birine sahip. Bu arada Peterborough, şarj cihazı başına 485 araba ve kamyonla en kötü şarj cihazı oranına sahip.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *