Mercedes’in X6 Rival Spied

Mercedes, BMW X6 rakibini showroom için hazırlamak için zaman kaybetmiyor. Pekin Motor Fuarı’nda Coupe fikrinin ortaya çıkmasından bir haftadan kısa bir süre sonra, 2015 yılında satışa çıkmadan önce ilk kez bir üretim öncesi prototip, Test Testi’ni henüz en güncel SUV’sini henüz açıklamamasına rağmen MLC takma ad olarak adlandırılacak.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Resimlerden, svelte şeklinin yanı sıra heykel çizgileri de yöntemlerini üretim modeline getirecektir. Boşluk hava alımı ön tamponda aşağı inmişti, ayrıca dikkatlice tırmıklanmış farlarla çevrili büyük ızgara seçilebilir.
Arkada, fikrin dikey LED ışıkları da kabul edilir, uzun süreli LED şerit, arka lambaları görüşten gizler. Bunun gelecekteki Mercedes Coupe modellerini belirlemek için taşınan bir işlev olacağını anlıyoruz.
M-Serisi’ne dayanarak, Pekin’de maruz kalan Coupe fikri, 131mm daha uzun, 118 mm daha geniş ve 57 mm daha düşük olarak belirlendi, ancak aynı 2.916 dingil mesafesini paylaştı. Bu oranlar üretim modeline taşınmalı ve daha sportif bir sürüşe neden olmalıdır.
Mercedes’in çok daha fazla sürücü odaklı otomobil ve kamyon yaratma niyeti, E400 coupe’den ödünç alınan 328bhp ikiz turbo 3.0 litrelik V6 benzinli motor içeren bir fikirle kaldırıldı. Karbon seramik frenleri, 4Matik dört tekerlekten çekişli ve Mercedes’in yeni 9G-Tronik artı otomatik şanzıman da aynı şekilde sergilemeye takıldı ve bu özelliklerin de taşınması muhtemel.
MLC gelecek yıl showroomlarda göründüğünde, dizel, plug-in hibrid ve yüksek performanslı AMG tasarımlarının da sunulması muhtemeldir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *