Paris Motor Show 2014: Haber Toplanması

Küresel motor endüstrisi, 2014 otomotiv takviminin en büyük etkinliklerinden biri olan 2014 Paris Motor Show için Paris’e indi.
Mondial de l’Otomobile Salonları, yapımcıların toplayabileceği en iyi yeni prodüksiyon ve konsept otomobillere ev sahipliği yapan abartılı standlarla doludur ve otomobil Express ekibi, şovdan canlı olarak mevcut haberleri getirerek yürürlüğe girer.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Arkamızdaki ana basın günü, bu sayfadaki tüm canlı kapsamımızı yuvarlıyoruz. Paris 2014’ü hatırlamak için bir şov haline getiren yapım arabaları, kavramları ve haber hikayeleri hakkında bilmeniz gereken her şeyle Paris Motor Show deneyimi için aşağı kaydırın.
Paris Motor Show 2014: En İyi Otomobiller Yuvarlaması
2014 Paris Motor Show’un önemli noktalarını tamamlıyoruz
Paris Motor Show 2014’teki En İyi Otomobiller – The Automobile Express Team Show Starstop 10 Konsept Otomobilleri Paris Motor Show’da seçin – 2014 Paris Motor Show’da öğrendiğimiz bu yılki olaydaki en iyi Concepot otomobillerini seçiyoruz – bazı önemli trendler ve gözlemler Paris’ten 2014 Paris Motor Show’da En İyi 10 En Çılgın Otomobil – Gösteriden Odd ve Müthiş Otomobiller
Paris Motor Show Video Oynatma Listesi
2014 Paris Motor Show’daki tüm sıcak otomobillerin video incelemeleri …
Paris Motor Show 2014: Önemli Arabalar
MERCEDES AMG GT-Porsche 911, 4.0 litrelik yeni bir bi-turbo V8 motorlu Supercar.Mazda MX-5-Dünyanın çok sevilen roadster 4. nesil formda geliyor. Jaguar XE – XE, gelecek yıl showroomlara geldiğinde kompakt yönetici seçkinlerini alacak. Volvo XC90- İkinci nesil XC90 SUV, yoldaki en güvenli otomobillerden biri olacak. Audi TT Sportback Konsepti – Audi, dört kapılı bir TT.Ferrari 458 Speciale A – Cabrio 458 Italia planlıyor. XL1 Eco-Carhonda Civic Type R- Honda, cızırtılı Honda Civic Type R Hot Hatch’i önizleyen başka bir konsept otomobil gösteriyor.

Paris Motor Show 2014’ten En İyi Haber Hikayeleri
Yeni Vauxhall Corsa VXR 2015 yılında gelecek -Yeni Vauxhall Corsa VXR Hot Hatch 2015 yazına kadar 200bhp 1.4 litrelik turbo Powertesla Model D ile alay edildi -kesinlikle bir Paris hikayesi değil, Tesla’nın PR Maker yeni bir modelle şovun basın gününü seçti Yeni koltuk SUV ‘William ve Harry’ sürümlerini ortaya çıkarmak için – koltuk CEO’su iddiaları 2016 Kompakt SUV, ilginç bir küçük Brotherhonda Civic Type R çok daha fazla alabilir – Type R Hot Hatch, ağırlık kesebilir ve daha hızlı gidebilirse daha hızlı gidebilir Talep Vauxhall Calibra geri dönebilir mi? -Vauxhall, şu anki Rangerlenault Espace’e biraz baharat eklemek için Calibra Coupe’ye yeni bir bakış açısı düşünüyor-Renault’un Paris şov yıldızı hala sağ elden sürüş formds’da İngiltere’ye yapabiliyor. Ve daha hızlı amiral gemileri – upmarket’in patronu Citroen’in DS markası tamamen yepyeni üç model vaat ediyor.Infiniti Q80 Üretim yapmak için ilham kavramı – 550bhp Q80 konsept otomobil, Infiniti Boss’a göre, ‘yüzde’ 90 ‘showroom’ları yapacak.
Paris 2014’te gösteriliyor? Üretici tarafından tüm otomobiller ve haber A’dan Z’ye
Audi
Audi TT Roadster – Audi TT Roadster, 2015 ilkbaharında ilk teslimatlarla Kasım ortalarından (2015’in başından itibaren TTS) satın alınabilir. Otomobil, tam otomatik bir kumaş kaput içerir ve eşdeğer üzerinde yaklaşık 2.200 £ prim taşır Coupe.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Ortaklık

Arabanızı mı satmanız lazım?
4.000’den fazla bayiden en iyi teklifinizi bulun ve 1.000 £ ‘a kadar satın. Bu kadar kolay.

TARAFINIZI SATIN SATIN

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *