Sıcak yeni Volkswagen ID.4 GTX Elektrikli Araç Satışta 48.510 £

Volkswagen ID.4 GTX Electric SUV şimdi İngiltere’de satışta, maliyetler 48.510 £ ‘dan başlıyor. Alman markasının yeni GTX Performans EV serisinde ilk tasarım, bu da benzinle çalışan GTI aralığına eşdeğer olacak.
Alıcıların GTX ve GTX Max adı verilen iki spesifikasyon seçeneği vardır. Daha az pahalı tasarım, 20 inç alaşım jantlar, matris LED farları ve farklı bir ön tampon ve yeni arka difüzörle şık bir gövde kiti ile temel olarak gelir. Volkswagen’in spor paketi de aynı şekilde değişken hidrolik direksiyon ve azaltılmış spor süspansiyonu getiriyor.

Yeni Volkswagen ID.4 GTX 2021 Değerlendirme

İçeride, alıcılar paslanmaz çelik pedallar, spor koltukları ve yeni bir GTX markalı spor direksiyon simidi alırlar. Aynı şekilde anahtarsız Go, arka görünüm kamerası, 12 inçlik bir bilgi-eğlence sistemi, 5.3 inç dijital gösterge kümesi ve artırılmış bir gerçek kafa ekranı gibi birçok teknoloji var.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

Volkswagen ID.4 GTX Max 55.540 £ ‘dan fiyatlandırılmıştır. Uyarlanabilir amortisörler, üç bölgeli iklim yönetimi ve bir çift elektriksel olarak ayarlanabilir, ısıtılmış ve spor koltuklarına masaj yapma gibi ekstralar içerir. Lane Assist, yan yardım ve 360 ​​derecelik bir otopark kamerası gibi çok daha fazla şoför destek teknolojisi var.
13

Volkswagen de benzer şekilde, stil paketine sarılmış çeşitli isteğe bağlı ekstralar ve Sport Pul Plus eklentileri sağlar. Birincisi panoramik bir sunroof eklerken, ikincisi alıcılara daha ucuz GTX varyantında uyarlanabilir amortisörler seçimi sunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *