Yeni Mg Marvel R Electric SUV, Kahraman Performans Vaat ediyor

MG, Hyundai Kona Electric ve Kia E-Niro gibi rakipleri olan yeni Marvel R Electric SUV’sini ortaya koydu. Birkaç ay içinde AB’de satışa sunulacak, ancak şu anda İngiltere’de sunma planı yok.
Marka, Marvel R’nin, dünyayı parçalamasa bile rekabetçi olan 400km’lik bir WLTP elektrik çeşidi olduğunu ilan ediyor.

2022 satın almak için en iyi elektrikli araçlar

Bununla birlikte, 4.674mm uzunluğunda, 1.919mm genişliğinde ve 1.618mm uzunluğunda, Marvel R Kona’dan önemli ölçüde daha büyüktür, bu nedenle büyük bir pratiklik sunmalıdır. 2.800mm dingil mesafesi aynı şekilde Kona’dan tam 200 mm daha uzundur, bu nedenle gezgin alanı önemli ölçüde daha iyi olmalıdır.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

Bot, 357 litre alan sunacak, bu da özel bir şey değil, arka koltuklar katlanmış 1.396 litre.
9

Marvel R’nin iki versiyonu olacak; Birinde arka aksta iki elektrik motoru olacak, diğeri de ön aksta üçüncü bir elektrik motoruna sahip olacak ve bu da dört tekerlekten çekiş yapacak.
Dört tekerlekten çekişli modelin üç motoru 288hp ve 665nm tork üretir ve Marvel R’yi sadece 4,9 saniyede 0-62mph arasında hızlandırabilir. En yüksek hız 125mph ile sınırlıdır.
Hızlı bir şarj cihazı kullanırsanız, Marvel R pilleri sadece 30 dakikada boştan yüzde 80’e kadar doldurulabilir. Aynı şekilde, otomobilin pillerinin hava pompası gibi bir dış cihaza veya hatta bir elektrikli araç ücretlendirmesini sağlayan bir V2L (araçtan yük) sistemine sahiptir.
MG Marvel R, Mayıs ayında AB’de satışa sunulacak ve maliyetlerin daha yakın bir şekilde ortaya çıkması için ayarlanmıştır. İngiltere satışları masanın dışında, ancak bu değişip değişmediğini anlamanıza izin vereceğiz.
Tüm elektrikli MG ZS EV’nin derinlemesine değerlendirmemiz için buraya tıklayın …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *