Yeni Volkswagen Arteon: İngiltere, maliyetlerin yanı sıra Maliyetleri de tanıttı

Volkswagen, İngiltere’nin fiyatlandırması ve firmanın yeni amiral gemisi salonunun yanı sıra BMW 4 Serisi Gran Cupe Rival için yeni Arteon’u tanıttı.
Sipariş kitapları şimdi açık, Arteon 34.305 £ ‘dan fiyatlandırıldı. Giriş seviyesi maliyeti, daha ucuz, düşük güçlü modellerin tanıtımı ile sonuçta 30.000 £ ‘a daha fazla düşecektir. İngiltere alıcıları, şimdilik üç motor seçeneği sunulmaktadır.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

• Volkswagen Arteon Çok İlk Sürüş: VW’nin yeni amiral gemisi Scratch kadar mı?
Bu 34.305 £ maliyet etiketiyle, alıcılar, yedi vitesli bir DSG şanzımanla eşleştirilen sofistike bir trim ile 148bhp ile 2.0 litrelik bir dizel alacaklar. 237bhp ile çok daha güçlü 2.0 litrelik TDI motor, bir DSG şanzıman ve 4Motion dört tekerlekten çekiş 39.170 £ ‘dan sunulurken, tanıtımdaki tek benzin 38.755 £’ dan fiyatlandırılır. 276bhp oluşturan turboşarjlı 2.0 litrelik dört silindirdir ve aynı zamanda bir DSG şanzımanı ve dört tekerlekten çekiş ile donatılmıştır.
Bu yılın ilerleyen saatlerinde, VW’nin 148bhp’ya ayarlanmış yeni 1.5 litrelik TSI benzinli motorunu kullanan ve altı vitesli bir el kitabı veya yedi vitesli bir DSG ile sunulan giriş seviyesi otomobiller ve kamyonlar alacağız. DSG şanzımanlı bir DSG şanzımalı 187bhp 2.0 litrelik bir TSI benzin de eklenecektir.
Dizel çeşidi, 148bhp 2.0 litrelik TDI’da giriş seviyesi altı vitesli bir el kitabı şanzıman seçimi eklenerek büyüyecek. R-Line Trim’deki otomobiller ve kamyonlar, şimdilik 785 £ prim ile fiyatlandırılıyor.
Yeni Volkswagen Arteon: Taze VW tarzı dili
VW grubunun MQB platformunda oturan 4.862mm uzunluğunda Arteon, 2015 yılında Cenevre Motor Fuarı’nda ortaya çıkan spor Coupe konseptinden büyük ölçüde etkilenen yeni bir stil dilinin uygulanması sayesinde VW çeşitliliğinin geri kalanından çıkıyor. Arabanın tüm ön ucunu kaplar, tekerleklere daldırır ve yeni LED farları tatmin eder. Işıkların kendileri zahmetsizce geniş, yatay ızgaranın bir parçasıdır – bir stil özelliği Volkswagen devletleri yeni nesil modellerinde çok daha yaygın olacaktır.
28

Beş kapılı coupe çatı çizgisi, farlardan kuyruk ışıklarına kadar uzanan güçlü bir karakter çizgisi ile eşleştirilir ve arabanın arkasına doğru belirgin bir taşıma üretir. Arkada, yeni yatay LED kuyruk ışıkları, 563 litrelik bir botu açığa çıkaran kapak kapağına küçük bir dudak spoininin altına konur.

Yeni Volkswagen Arteon: İç ve Teknoloji
Kabinde, en çarpıcı fonksiyon, Passat’ta keşfedilene benzer şekilde gösterge tablosunun genişliğini uzatan uzun yatay hava havalandırmasıdır. Önde kozalı bir his üretmek için ön kapılara birleşen düşük profilli bir ortam aydınlatma şeridi katılıyor. Arkada üç koltuk keşfedildi, yolcular için 1.016 mm bacak boşluğu. Onları katlayın ve 1.557 litrelik bir bot üretir. İngiltere otomobilleri ve kamyonları standart olarak nappa deri döşemeyi alır.
28

Teknoloji açısından, İngiltere alıcıları Volkswagen’den Arteon’a sadece iki yüksek özellikli trim seviyesinde sunmayı seçecekler. Standart olarak, tüm otomobillere SAT-NAV’lı sekiz inçlik bir dokunmatik ekran dahil edilirken, 12.3 inç dijital enstrüman ekranı da dahil edilecektir. Daha büyük bir 9.2 inçlik jest yönetimi ile Pro Central Infotainment ekranı Seçimler listesini oluşturur.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Ortaklık

Arabanızı sunmanız mı gerekiyor?
4.000’den fazla bayiden en iyi teklifinizi bulun ve 1000 £ daha fazla teklif. Bu kadar kolay.

TARAFINIZI SATIN SATIN

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *