‘Çeşitlilik Elektrikli Otomobil pazarındaki yaşamın baharatıdır-sonunda’

Seçim: Bir sonraki arabamızı seçmekle ilgili olduğunda hepimiz seçenekler istiyoruz, ister ucuz bir ikinci el çalıştırma veya şu anki en son -Art-Super-Saloon. Ve yine de, mevcut, hala beslenen elektrikli otomobil pazarını çok az sayıda seçeneğe sahip, çok az vücut tarzında çok az seçenek olarak yazmış olan bolca var.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Bir anlamı olmuş olabilirler, gerçeği söylenebilir. Ancak bu konu, otomobil üreticilerinin ya tamamen yeni EV’leri tanıtarak veya ek olarak mevcut elektrikli araçları geliştirerek bu direnci ne kadar uzaklaştırdıklarını gösteriyor.

‘Yaparken sürüşü seviyorsanız, elektrikli bir araba kullanmayı seveceksiniz’

Birincisi, VW’ye ait Çek markasından beklediğimiz tüm pratikliği sunmak için ayarlanmış gibi görünen aile dostu bir SUV olan Skoda Enyaq var, ancak son teknoloji ürünü, saf elektrikli bir güç aktarma organına sahiptir. .
Daha sonra, revize edilmiş Panamera’yı sadece 621bhp çift turbo V8 Turbo S amiral gemisi ile değil, aynı zamanda sadece 3.7 saniyede 552bhp ve 0-62mph’yi yöneten yeni bir eklenti 4S e-hibrid ile yükselten Porsche var.
Ancak standart bir taşıyıcı olarak, yepyeni, tamamen elektrikli Fiat 500’ün üstesinden gelmek zor.
Dahası, kendi içinde tanınmış bir markadır ve doğal çevresi – banliyö sokakları – elektrikli araç kullanma için çok uygun olan bir markadır. Ucuz bir PCP anlaşmasında geleneksel bir 500 kazanan herkes için, stil ve imajı için onu seçen başka bir kişi var. Ve eğer fiyatlandırma konusundaki söylentiler doğruysa, Fiat’ın her iki kamptan insanlarda çekilmesi için kesinlikle büyük bir şansı var.
Yeni 500’ün ilk sürüşümüz, iki doğal rakibini birbirlerine karşı koyduğumuz aynı soruna giriyor. Mayıs ayında, modaya uygun elektrikli şehir arabaları yerde zayıftı. Şimdi sadece 500 değil, aynı zamanda Honda E ve Tiny Electric de var. Seçim geliyor ve beklediğinizden çok daha hızlı.
Şimdi aldığınız en iyi elektrikli arabalara göz atın …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *