Ford Mustang Mach-E, Hava Üstü Yazılım Güncellemeleri

Alıyor Ford, Mustang Mach-E için “Güç Up” adlı yeni bir yazılım güncelleme şeması başlattı. Ford, özelliklerin sonunda Avrupa arabalarına gireceğini söylemesine rağmen, program önce ABD genelinde piyasaya sürülecek.
Ford, yeni güncelleme programının Mach-E’nin bilgi-eğlence sisteminde en alakalı iyileştirmeyi sunmak için müşteri tercihlerini ve temel sistem hatalarını hedefleyeceğini söyledi. Marka ayrıca güncellemelerin sürücüler için “görünmez” olacağını söylüyor.

Ford Mustang Mach-e vs Tesla Model 3

Küçük yazılım ayarları arka planda gerçekleşecekken, büyük güncellemelerin (sistem yeniden başlatmaları gerektiren) bir gecede gerçekleşmesi planlanabilir. Bir güncelleme yüklenmeye hazır olduğunda otomobilin kullanılması gerekiyorsa, güncelleme için uygun bir süre gelene kadar eski yazılım üzerinde çalışmaya devam edecektir.
Reklam – Kısa makale aşağıda devam ediyor

Kısacası, Avrupa Mach-e şoförlüler, EV’nin bilgi-eğlence sistemi için, otomobil park edildiğinde dokunmatik ekran çizimine ve kolay oyunlara izin veren bir uygulama olan Ford Sketch’i alacak. Bilgi -eğlence sistemi de bir dijital sahibi el kitabı alacaktır.
Ford ayrıca, şoförlerin ön ayarlı radyo istasyonlarına ve navigasyon talimatlarına izin verecek ve pil kullanımını ve yolculuk günlüklerini izlemesine izin verecek uzak bir araba kurulum işlevi de dahil olmak üzere birkaç yeni uzaktan hizmet sunacak.
Mustang Mach-E’nin bilgi-eğlence sistemi ayrıca konuşma sesi tanıma ve internet tabanlı bir arama işlevi ile geliştirilmiş bir navigasyon sistemi alacaktır. Ekranın Apple Carplay, gösterge paneli için dönüş navigasyonu ile de bir yenileme alır.
Ford’un Enterprise Connectivity direktörü Mark Harvey şunları söyledi: “Yazılım güncellemeleri milyarlarca bağlantılı cihaz arasında yaygındır, ancak henüz araçlar için değil. Ford güçlendirme yazılımı güncellemeleri bunu hızla milyonlarca insana getirerek değiştirecektir.
“Çok daha kesintisiz teknolojiye yatırım yaptık, böylece uyurken güncellemeler olabilir ve bir sonraki sürüşünüzü daha iyi bir deneyim haline getirir.”
Şimdi Ford’un planlanan küçük Mustang Mach-e elektrikli otomobiliyle ilgili en son haberleri okuyun…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *