Resmi Mercedes GLA aksesuarları, Alman otomobil üreticisi Mercedes GLA’nın ortaya çıkmasının ardından

bebek SUV için gerçek bir aksesuar paketi ortaya koydu. Teklifler arasında çatı kutuları, döngü veya kayak rafları, yeni alaşım tekerlek tasarımları ve AMG dış kaplama yer alır.
Paket, müşterilerin süreçte pratikliğe yardımcı olurken arabalarını belirli ihtiyaçlara göre uyarlamalarına izin verecektir. Yeni bir özellik, çatı kutusu veya bisiklet raflarının kolayca takılmasını sağlayan aerostyle çatı çubuklarının eklenmesidir.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

• Satın almak için en iyi 4×4’ler
Spordan ilham alan daha çok seçeneklerden bazıları AMG şubesinden teklifler içeriyor. Gri veya gümüş, grafit gri AMG spor şeritleri ve AMG kapısı eşik panelleri ile ön ve arka tamponlarla bitmiş yeni beş kollu alaşım tekerlek tasarımı sunulmaktadır.
2012’de Mercedes A-Serisi’nde ilk kez piyasaya sürülen GLA için bir başka özellik de iPhone için Drive Kit Plus. Sistem, iPhone’un otomobille kesintisiz entegrasyonuna izin verir, ses ve navigasyon kontrolleri telefon aracılığıyla kontrol edilebilir.
GLA aralığındaki modeller, sırasıyla 154bhp 1.6 litrelik benzin ve 134bhp 2.1 dizel motorla güçlendirilen 200 ve 200 CDI içerir. GLA 250 ve 220 CDI, çok daha güçlü bir 208bhp 2.0 litrelik benzin veya 168bhp 2.1 litrelik dizel ile birlikte gelir ve Mercedes’in isteğe bağlı 4matik dört tekerlekten çekişle belirtilebilir.
Aksesuar paketinin bireysel unsurları için fiyatlandırma henüz açıklanmadı. GLA, bu yılın ilerleyen saatlerinde 25.850 £ ‘dan başlayan fiyatlarla showroomlara ulaşacak ve menzil GLA 45 AMG varyantı için yaklaşık 43.000 £’ a yükselecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *