Yeni Genesis G90 üst düzey salon amiral gemisi

Genesis için doğrulanan özellikler, markanın Mercedes S-Serisi’ni idare etmek için menzil üstü yüksek kaliteli salon seti olan yeni G90 için spesifikasyonları doğruladı.
Kore Premium Markası menzil dört kapısı, ortak dingil mesafesi formunda 375bhp 3.5 litrelik turboşarjlı benzinli bir motorla güçlendirilirken, uzun dingil mesafesi tasarımında 3.5 litrelik sistem, G90’ın 48 volt tarafından güçlendirilen bir elektrik kompresörü ile desteklenir. Orta hibrit sistem.

Yeni Genesis G70 Atış Fren 2022 İncelemesi

Genesis, elektrikli süper şarj cihazı tarafından desteklenen sistem için bir güç çıkışını doğrulamamıştır, ancak sadece arka çekişli yaygın dingil mesafesi otomobilinin aksine, uzun dingil mesafesi modelinin sekiz vitesli otomatik şanzıman dört tekerleğe de güç gönderir.
Reklam – Gönderi aşağıda devam ediyor

Çok kanallı hava süspansiyonunun yanı sıra arka tekerlek direksiyonu – düşük hızda manevra kabiliyetini ve yüksek hızda stabiliteyi iyileştirmek – aynı şekilde G90 uzun dingil mesafesinde yaygın olarak işlev görür.
Rutin G90, Genesis’in otomobil ve kamyonun önündeki yolu tarayan ve maksimum konfor için yola göre süspansiyon amortisörlerini değiştirmek için SAT-NAV’den gelen verileri kullanan bir sistem olan Genesis’in Önizleme-Elektronik Yönetim Süspansiyonunu kullanıyor. Bu uyarlanabilir teknoloji, hava yayılmış kurulumunda da bulunur.
Genesis’e göre, eğer yenilik 100 metre önde bir yolda bir kambur algılarsa, otomobilin yolculuk yüksekliğini 10 mm arttırır ve aynı zamanda yolculara sarsıntıyı en aza indirmek için süspansiyon ayarlarını optimize eder; Kaba yollarda sistem, vücudun daha sert çarpmalar üzerinde zemine temas etmesini önlemek için hem önde hem de arkada 25 mm kadar süspansiyonu artırabilir.
14

Aynı şekilde, ‘şoför’ ayarlı bir fren modu işlevi vardır – sürücü tercihine bağlı olarak fren sisteminin parametrelerini ayarlayan üç moddan biri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *