‘Birleşik Krallık halka açık elektrikli otomobiller ve kamyon şarjı hakkında 3 kelimelik bir karar: hem kanlı karmaşık ”

İşte bir ilk: Sizden anlaması gereken devletler, sevgili okuyucu, hayatın tam olarak nasıl olduğunu veya muhtemeldir Elektrikli arabaların bir bireyleri olarak olmak. Yeni EV’ler isteğe bağlı olduğunda 2020’lerde elektrikli otomobil yaşam modifikasyonunuz tam olarak nasıl olabilir? Zorunlu olacaklarında 2030’dan itibaren çok daha iyi veya daha kötü olacak mı? Özellikle, o zamana kadar yeni dizelleri, benzinli otomobilleri ve kamyonları öldürmeyi seçtikten sonra, liderlerimiz “kamuya açık EV suçlamalarındaki tüketici deneyiminde” tam olarak nasıl geliştirilebileceğini açıklama yardımınızı gerektirdiğini belirtmektedir.
Reklam – Makale aşağıda devam ediyor

Kendi iyiliğiniz için, bu hayati önem taşıyan ‘açık konsültasyona’ katkıda bulunmanızı istiyorum. Dikkatli bir şekilde, hükümetlerin gerçek dünya sürücülerinin deneyimlerinden yararlanmadığını homurdanıyoruz. Ancak şimdi Westminster tam olarak bunu yapıyor gibi görünüyor. Değeri ne olursa olsun – ödenmemiş bir danışman olarak – sürece birkaç saat ayırdım. EV’leri hatırlamaktan daha uzun yıllar süren ve şarj eden biri olarak, hatırlamaktan dolayı daha uzun bir süredir, halka açık ‘sistem’ hakkındaki üç kelimelik kararım: yanı sıra kanlı karmaşık.

2022 satın almak için en iyi elektrikli arabalar ve kamyonlar

Onu daha güvenilir, temiz, etkili ve güvenilir hale getirmek için birincil ipuçlarım? Göz atma, daha sonra kamu suçlamalarından elektrik satın alma sürecini büyük ölçüde basitleştirin. Personelin (nadir) hıçkırıklar veya acil durumlar durumuna yardımcı olabileceği, uygun şekilde aydınlatılmış, kapalı ön tahminlerde habersiz göründüğümüzde benzin ve dizel için ödeme yapıyoruz. Onlarla veya onlarsız, sadece kartlarımıza dokunuyoruz, sonra bir ya da üç sonra uzaklaşıyoruz, hepsi körüklendi. Acısız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *